Wspieraj

UWAGA!
Z powodu pandemii całe wydarzenie jest przesunięte na 27-30 maj 2021.

Zjazd polskich szkół demokratycznych Eudec20pl (27 – 30 maja 2021) obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, infrastrukturę i organizację OPEN SPACE, co finansujemy z wpłat uczestników zjazdu.
Dziękujemy za udział i zaangażowanie tym, którzy już się zarejestrowali. Zapraszamy tych z Was, którzy jeszcze ostatecznie nie zadecydowali o udziale w EUDECu, który jest absolutnie wyjątkowym wydarzeniem łączącym zalety wypoczynku z możliwością rozwoju osobistego, pogłębienia wiedzy i poszerzenia grupy przyjaciół o ludzi z całej Polski!

Swoim zaangażowaniem wspierasz ruch społeczny na rzecz rozwoju edukacji demokratycznej w Polsce.

Festiwal Inspire The Future (29 maja 2021) jest Dniem Otwartym dla gości. Organizujemy go non profit. Jego jakość organizacyjną podnosimy dzięki hojności darczyńców i sponsorów, współpracy z partnerami oraz dzięki wolontariuszom!

Dołącz do tego szacownego grona wspierając nas poprzez:
DAROWIZNA – KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY!

Przelew dowolnej kwoty na konto Fundacji:
FUNDACJA DZIKA
UL. BARONA 30/209
43 – 100 TYCHY
numer konta: 31 1090 1652 0000 0001 4270 1333
z dopiskiem: darowizna Inspire The Future

SPONSORING

Ty już wiesz, że sensowna zmiana w edukacji kolejnych pokoleń to nasz wspólny interes! Dowiedz się zatem jeszcze co możesz uzyskać dla swojej firmy dzięki zasponsorowaniu realizacji potrzeb organizacyjnych Festiwalu.

PATRONAT

Chętnie podejmujemy współpracę z organizacjami, które tak jak my, podpisują się pod ideą zmian w polskiej i światowej edukacji i chcą objąć patronat nad naszym przedsięwzięciem. Zróbmy to razem! Pokażmy naszym odbiorcom, klientom, podopiecznym, partnerom, że można i zdecydowanie warto zmieniać świat na lepsze. Pokazujmy dobre praktyki.

PARTNER​

Zapraszamy do ścisłej współpracy przy organizacji Festiwalu.